חברת הסעות זולה

חברת הסעות מומלצת

דף הבית » חברת הסעות מומלצת

חברת הסעות מומלצת בזול

רבים ימצאו את עצמם תרים אחר חברת הסעות מומלצת  למטרות שונות, אם זה למטרת טיול משפחתי בארץ, אירוע חתונה, טיול בר מצווה לכותל או אוטובוס שמיועד לקבוצת תיירים ועוד. אולם, בטרם נבחר את חברת הסעות מומלצת חשוב לשים לב לכמה דגשים כדי להצליח להעניק לכל נוסע ונוסעת, חוויה איכותית ובטיחותית.

בטיחות – הדבר החשוב מכל שיש לוודא בטרם בודקים את יתר הדברים הינו כל נושא הבטיחות. יש לוודא האם החברה עומדת בכל התקנים והאישורים שנדרשים על פי חוק, האם יש קצין בטיחות בחברה שאחראי לכשירות כלי הרכב והסמכתם של כלל הנהגים, האם הרכבים כולם מאובזרים באמצעי הבטיחות בהתאם לחוק.

אמינות – חשוב לדאוג לכך שחברת ההסעות הינה אמינה עבור כל קהל לקוחותיה. כשבוחרים להשכיר אוטובוס, מידיבוס או כל רכב לאירוע מסוים, חשוב שהחברה תסייע לכם בבחירה ותדע להתאים לכם את הרכב למידותיכם כדי שיענה על כלל הצרכים שלם. 

תודעת שירות גבוהה – הקשר בין הלקוחות הינו משמעותי והוא זה שיכריע גם את שובם של הלקוחות. מוטב יהיה לחפש חברה אמינה שתצטיין בשירותיה ותחזיק נהגים אחראים שמבינים את ההשפעות של אופי הנהיגה שלהם על הבילוי של הנוסעים. 

זמינות וגמישות – כשבוחרים חברת הסעות מומלצת במרכז , נדרש לבדוק גם את כל עניין הזמינות שלה בהתאם ללוח הזמנים שלכם ושהיא מסוגלת לבצע שינויים כל זמן שיש אילוץ. 

עלויות – נציין שהעלות על הסעה לא חייב להיות בשמיים וזה גם לא יעיד על טיב החברה. נכון יהיה למצוא חברה שמציעה מחיר סביר שתואם את המחירים בשוק.

רכבים מתקדמים – חברה שמחזיקה מעצמה תמיד תחפש להתקדם וליהנות מכל החידושים והטכנולוגיות המתקדמות בתחום הרכב, אין ספק שזה גם ירשים את קהל הנוסעים וישדרג את כל חווית הנסיעה שלהם. חברה איכותית תחזיק בצי רכבים מגוון ביותר עם כל הטכנולוגיה החדשה לטובת נוחות הנסיעה של כל נוסע. בנוסף, חשוב כי לחברה יהיה צי רכב גדול שיתאים לצורכי הנסיעה הספציפיים.

אילו שירותי הסעה מציעה חברת הסעות מומלצת? 

בין כל השירותים שחברת הסעות מספקת היום נוכל למצוא – הסעות תלמידים למגוון מוסדות הלימוד, עובדים למקומות עבודה, הסעות לאירועים, הסעות לטיולים, לתנועות נוער וכולי. בין מגוון כלי הרכב ניתן יהיה למצוא רכבים שמתאימים לכמות מגוונת של נוסעים החל משישה נוסעים ועד לארבעים נוסעים ויותר – מיניבוסים, וואן, מידיבוס, טרנזיט ומוניות. בנוסף, החברה תספק שירותי הסעה לנכים ובעלית מוגבלויות. 

מחפשים שירות הסעה מחברה אמינה? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו מסיעי חולון ואנו נדאג לספק לכם הסעה לכל יעד ומטרה. אנו מחזיקים בקהל לקוחות מרוצה שמתלווה אלינו כבר שנים רבות כשהוא נהנה משירותי ההסעה שלנו מאחר ואנו דואגים תמיד להתאים לו את הרכב והנהג בהתאם לצרכים, לאילוצים ולדרישות שלו. 

חברת הסעות מומלצת מחירים :

המחירים שלנו מאוד אטקרקטיביים:

להלן דוגמא למחיר:

אוטובוס ליום שלם המחיר 1500 ש״ח 

אוטובוס ליומיים 2500 ש״ח 

מיניבוס ליום שלם המחיר 1000 ש״ח 

מיניבוס ליומייים המחיר 1900 ש״ח 

למה אצלנו? מסיעי חולון הינה חברת הסעות ותיקה ומוערכת בחולון 

פנו אלינו בטלפון 03-9153103

או במייל holonbus@gmail.com

חברת הסעות
פתח צ'אט
1
וואטסאפ
שלום, איך נוכל לעזור?