הסעות מיניבוס לאירועים בראשון לציון

 הסעות מיניבוס לאירועים בראשון לציון – מחירים זולים בהתחייבות !!!

דף הבית »  הסעות מיניבוס לאירועים בראשון לציון – מחירים זולים בהתחייבות !!!

חשבתם איך תגיעו לאירוע הנוצץ של השנה? כמובן שרק עם הסעות מיניבוס לאירועים בראשון לציון – אתם רוצים לשתות כאוות נפשכם, לרקוד ולעוף וליהנות עד כלו. המענה הנכון הוא להגיע באמצעות הסעה במיניבוס לאירוע ראשלצ שתיקח אתכם מהבית ישירות עד ליעד וכך תוכלו ליהנות באמת מערב בלתי נשכח. הסעות מיניבוסים בראשלצ לאירועים הם הפתרון עבור קבוצות עובדים, עבור המשפחה המורחבת, לקבוצת תלמידים ולמגוון מטרות בהם נרצה להסיע את כולם יחד לאירוע ולהשיבם הביתה בבטחה. 

Contents

הסעה מטעם חברת הסעות מיניבוס בראשון לציון במחיר זול      

חברה להסעות מיניבוס בראשלצ מהימנה שמספקת הסעות לאירועים מחזיקה בצי רכבים מגוון של מיניבוסים, אוטובוסים, מוניות והסעות VIP.

כמו כן, היא משוריינת בצוות נהגים מיומן ושירותי שיודע לתת את המענה המושלם עבור כל נוסע.

היא מכירה בדרישות הקיימות היום של ארגונים, חברות ומוסדות וגם בצרכים השונים של לקוחות במגזר הפרטי שזקוקים מפעם לפעם להסעה לאירוע ותדע תמיד לתת את המענה המדויק. החברה תצמיד את הרכב המתאים לפי כמות הנוסעים ובהתאם לאופי הנסיעה, היא תדאג לניקיון הרכבים ולבדיקת תקינות על ידי איש מקצוע מוסמך. 

חזרה הביתה לראשון לציון בבטחה עם מיניבוס מפנק ובמחיר זול !!

בכל אירוע כמעט יהיו קהל מוזמנים שירקוד, ישתה ויסוחרר מהאווירה. לא חוקי וודאי לא נכון יהיה להחזיק בהגה לאחר ערב ארוך ומעייף שכזה, על כן, יש היום שירותי הסעות מיניבוס לאירועים שיחסכו מכם את הנהיגה ויסיעו אתכם את החברים או המשפחה עד לאירוע ומהאירוע חזרה. כך תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם. 

כיצד מתנהלת ההסעה לראשלצ במיניבוס בפועל? 

ביום האירוע, נהג מיניבוס ההסעה יסיע את כל המוזמנים או כל מי ששריין מראש מנקודת האיסוף שנקבעה ועד לאולם עצמו. הוא ידאג להגיע קצת לפני הזמן לנקודת האיסוף וימתין לכל הנוסעים שאמורים להתלוות אליו כשבידו יש רשימה מפורטת של הנוסעים. במקרים מסוימים, ההסעה תאסוף ממספר נקודות איסוף קרובות אחת לשנייה, על מנת שתוכל לפזר גם בחזור את כולם כמה שיותר קרוב לביתם. 

נסיעה רגועה במיניבוס הסעות ראשון לציון עם ניצול זמן מיטבי והאזנה למוסיקה שאוהבים

מלבד תחושת הביטחון בדרכים, יש יתרונות רבים בהסעה לאירוע, בפרט אם היא אורכת עשה ויותר. ניתן לנצל את הזמן לשיחות חולין, להשלמת עבודה, להתארגנות לקראת האירוע וגם למנוחה. הזמן הפנוי הזה הוא זמן יקר שיש לו איכויות רבות ולפעמים גם הנוף שמשתקף מבעד החלון יהיה מרגיע ושלו ויעניק פרספקטיבה חשובה על חייכם.  

יתרון נוסף, בזמן שאתם חוזרים הביתה בהסעה לראשלצ מהאירוע תוכלו לנמנם עד ההגעה לביתכם. אירועים מסתיימים בשעות מאוחרות ולמחרת יוצא יום עבודה, איזה כיף לא לבזבז את הזמן בנהיגה ולהצליח לחטוף תנומה קלה. מחפשים הסעות לאירועים? אצלנו בחברת הסעות במרכז מסיעי חולון נדאג לענות על כל הצרכים שלכם ולהתאים לכם את הרכב המדויק לאירוע שלכם שישלים את החוויה וידאג להחזיר אתכם בבטחה.   

מחירון הסעות מיניבוס לאירועים בראשון לציון ועכשיו במבצע לזמן מוגבל עד 50% הנחה: המחירים מתייחסים להסעות בראשון לציון או בראשל״צ בלבד

הסעה במיניבוס לאירוע עד 50 ק״מ  – 1000 ש״ח – אחרי 50% הנחה

הסעות מיניבוסים לאירוע עד 100 ק״מ 1500 ש״ח – אחרי 50% הנחה

הזמנת מיניבוס לאירועים  עד 150 ק״מ 2000 ש״ח  – אחרי 50% הנחה

מעוניינים במיניבוס לאירוע

חייגו עכשיו
03-9153103

או במייל holonbus@gmail.com

פתח צ'אט
1
וואטסאפ
שלום, איך נוכל לעזור?