מונית גדולה

מונית גדולה בתל אביב

דף הבית » מונית גדולה בתל אביב

Contents

מונית גדולה בת״א

כמה מקומות יש במונית גדולה בתל אביב ? כאן כל התשובות

מונית גדולה מכילה כעד 10 מקומות ישיבה בהגדרה על פי חוק. אולם הציבור נוהג לכנות מונית גדולה גם הסעות מיניבוס אשר בהם יש כעד 20 מקומות ישיבה. ישנם כמובן גם מוניות 6 מקומות שנחשבות אמנם לא מונית גדולה , אבל גם לא מונית קטנה.

מוניות כידוע מספקות לכל אחד שירות נוח ומפנק. בכל פעם שנזדקק להגיע ממקום למקום, בפשטות ובנוחות, ניעזר בלחיצה על אפליקציה או בשיחה מהירה לתחנת המוניות ולאחר זמן קצר המונית תצפצף מחוץ לבית או מחוץ למשרד. מונית תחסוך מכל אחד את הנהיגה המלחיצה בכביש בשעות עומס, תאפשר לנו לעבוד על המחשב בזמן הנסיעה או לשוחח עם בני המשפחה, תנעים לנו את החלל עם מיזוג או חימום ובמוסיקה מרגיעה – בקיצור שירות V.I.P! היום ניתן לקבל שירות מפנק של מונית גדולה בתל אביב מחברת הסעות מקצועית שמחזיקה בצי רכבים לכל מטרה כשההבדל הינו בחלל גדול יותר שמעניק חווית נסיעה אינטימית ושירות איכותי, גם אם מדובר בקבוצת אנשים.

כיצד ניעזר במונית גדולה בתל אביב?

שירות הסעות יכול להגיע בתצורה של אוטובוס, מיניבוס, ואן ועוד, אולם מונית גדולה בתל אביב תספק חווית נסיעה הרבה יותר אינטימית מכל היתר כשהיא עדיין מאפשרת לכמה נוסעים לנסוע יחד. ניתן להכניס למונית גדולה עד 10 איש סך הכל, כשבמקרה של חמישה או עשרה ניתן לערוך ישיבה אישית ופרטית ולנצל את זמן הנסיעה הכי טוב שאפשר. במקום שאנשים רבים שעובדים בתל אביב וזקוקים להגיע לפגישה בתל אביב הארץ, יאלצו לצאת משגרת יום העבודה, להתניע את הרכב, לעמוד בפקק, לחפש חנייה ולבזבז זמן יקר בכל מה שקשור לכביש, מונית גדולה תעשה זאת עבורם ובו זמנית תסיע אותם כשהם ממקסמים את הזמן שלהם לענייני עבודה או לכל עניין אישי.

מונית גדולה – ניצול זמן מקסימלי

כידוע עולם העבודה של היום הינו דינאמי ומשתנה והמגמה כל הזמן תהיה למקסם את הזמן העומד ברשות כולנו. מונית גדולה היא בדיוק כמו השם שלה, אולם היא מכילה יותר ממונית רגילה – בין 6 ל-10 נוסעים. מונית גדולה מספקת פתרונות של מונית רגילה לצד הנוחות של רכב הסעות גדול. מונית גדולה בתל אביב תשמש הסעה לשדה התעופה, לנסיעה של קבוצת אורחים לאירועים, למטרות ימי גיבוש, ליום כיף משפחתי למסיבת רווקות, לקבוצת תיירים ועוד.

מונית גדולה בתל אביב לנתב״ג

מדי יום אנשים בכל רחבי הארץ וגם בתל אביב הארץ מחפשים פתרון נוח להגיע לנתב"ג לרגל חופשה או לטיסה במסגרת עבודה. מונית גדולה שתוכל להכיל את כל הנוסעים ולהסיעם ישירות מהעיר או ממושב בתל אביב הינה המענה המושלם. המונית תוכל לאחסן בתא מטען גדול את כל המזוודות והציוד ולדאוג לנסיעה שתבטיח את ההגעה המהירה והמדויקת לטרמינל. מונית גדולה תגיע בכל שעה לנקודת האיסוף כשהיא לוקחת בחשבון את לוח הזמנים, תנאי הכביש, האקלים וכל אילוץ אחר על מנת לא לאחר ולהגיע ליעדה בזמן!

חברת הסעות מסיעי חולון מחזיקה בצי רכבים מרשים, לרבות מוניות גדולות, שנהגיהן ידאגו לכם לחוויית נסיעה מפנקת ובטוחה מתי שתחפצו ובכל שעה ביממה.

מחירון מונית גדולה בתל אביב:

מונית גדולה לתל אביב – 120 – 240 ש״ח

מונית גדולה לחולון 130 – 250 ש״ח

מונית גדולה לראשון לציון 150 – 160 ש״ח

מונית גדולה לבת ים 140 – 180 ש״ח

מחפשים הסעה זולה במונית גדולה? הקדימו לשריין בחברת מסיעי חולון , שירות הסעה במחיר מבצע. אצלנו תוכלו ליהנות משירות הסעה זול ובמחיר מיוחד, ולהעניק למוזמנים שלכם חווית נסיעה מהנה ובטוחה למדי!

למה אצלנו? מסיעי חולון הינה חברת הסעות ותיקה ומוערכת בחולון

פנו אלינו בטלפון 03-9153103

או במייל holonbus@gmail.com

מונית גדולה בתל אביב
Female hand holds toy bus, isolated on white background
פתח צ'אט
1
וואטסאפ
שלום, איך נוכל לעזור?