חברת הסעות זולה

מונית גדולה בראשון לציון

דף הבית » מונית גדולה בראשון לציון

Contents

מונית גדולה בראשל״צ

כמה מקומות יש במונית גדולה בראשון לציון ? קראו ותדעו !

מונית גדולה מכילה כעד 10 מקומות ישיבה בהגדרה על פי חוק. אולם הציבור נוהג לכנות מונית גדולה גם הסעות מיניבוס 19 מקומות ישיבה. ישנם כמובן גם מוניות 6 מקומות שנחשבות אמנם לא מונית גדולה , אבל גם לא מונית קטנה.

מוניות כידוע מספקות לכל אחד שירות נוח ומפנק. בכל פעם שנזדקק להגיע ממקום למקום, בפשטות ובנוחות, ניעזר בלחיצה על אפליקציה או בשיחה מהירה לתחנת המוניות ולאחר זמן קצר המונית תצפצף מחוץ לבית או מחוץ למשרד. מונית תחסוך מכל אחד את הנהיגה המלחיצה בכביש בשעות עומס, תאפשר לנו לעבוד על המחשב בזמן הנסיעה או לשוחח עם בני המשפחה, תנעים לנו את החלל עם מיזוג או חימום ובמוסיקה מרגיעה – בקיצור שירות V.I.P! היום ניתן לקבל שירות מפנק של מונית גדולה בראשון לציון מחברת הסעות מקצועית שמחזיקה בצי רכבים לכל מטרה כשההבדל הינו בחלל גדול יותר שמעניק חווית נסיעה אינטימית ושירות איכותי, גם אם מדובר בקבוצת אנשים.

כיצד ניעזר במונית גדולה בראשון לציון?

שירות הסעות יכול להגיע בתצורה של אוטובוס, מיניבוס, ואן ועוד, אולם מונית גדולה בראשון לציון תספק חווית נסיעה הרבה יותר אינטימית מכל היתר כשהיא עדיין מאפשרת לכמה נוסעים לנסוע יחד. ניתן להכניס למונית גדולה עד 10 איש סכה, כשבמקרה של חמישה או עשרה ניתן לערוך ישיבה אישית ופרטית ולנצל את זמן הנסיעה הכי טוב שאפשר. במקום שאנשים רבים שעובדים בראשון לציון וזקוקים להגיע לפגישה במרכז הארץ, יאלצו לצאת משגרת יום העבודה, להתניע את הרכב, לעמוד בפקק, לחפש חנייה ולבזבז זמן יקר בכל מה שקשור לכביש, מונית גדולה תעשה זאת עבורם ובו זמנית תסיע אותם כשהם ממקסמים את הזמן שלהם לענייני עבודה או לכל עניין אישי.

מונית גדולה – ניצול זמן מקסימלי

כידוע עולם העבודה של היום הינו דינאמי ומשתנה והמגמה כל הזמן תהיה למקסם את הזמן העומד ברשות כולנו. מונית גדולה היא בדיוק כמו השם שלה, אולם היא מכילה יותר ממונית רגילה – בין 6 ל-10 נוסעים. מונית גדולה מספקת פתרונות של מונית רגילה לצד הנוחות של רכב הסעות גדול. מונית גדולה בראשון לציון תשמש הסעה לשדה התעופה, לנסיעה של קבוצת אורחים לאירועים, למטרות ימי גיבוש, ליום כיף משפחתי למסיבת רווקות, לקבוצת תיירים ועוד.

מונית גדולה בראשון לציון לנתב״ג ולשדה התעופה בן גוריון

מדי יום אנשים בכל רחבי הארץ וגם בראשון לציון הארץ מחפשים פתרון נוח להגיע לנתב"ג לרגל חופשה או לטיסה במסגרת עבודה. מונית גדולה שתוכל להכיל את כל הנוסעים ולהסיעם ישירות מהעיר או ממושב בראשון לציון הינה המענה המושלם. המונית תוכל לאחסן בתא מטען גדול את כל המזוודות והציוד ולדאוג לנסיעה שתבטיח את ההגעה המהירה והמדויקת לטרמינל. מונית גדולה תגיע בכל שעה לנקודת האיסוף כשהיא לוקחת בחשבון את לוח הזמנים, תנאי הכביש, האקלים וכל אילוץ אחר על מנת לא לאחר ולהגיע ליעדה בזמן!

חברת הסעות מסיעי חולון מחזיקה בצי רכבים מרשים, לרבות מוניות גדולות, שנהגיהן ידאגו לכם לחוויית נסיעה מפנקת ובטוחה מתי שתחפצו ובכל שעה ביממה.

מחירון מונית גדולה בראשון לציון:

מונית גדולה לתל אביב – 120 – 240 ש״ח

מונית גדולה לחולון 130 – 250 ש״ח

מונית גדולה לרמת גן 150 – 160 ש״ח

מונית גדולה לבת ים 140 – 180 ש״ח

מחפשים הסעה זולה במונית גדולה? הקדימו לשריין בחברת מסיעי חולון שירות הסעה במחיר מבצע. אצלנו תוכלו ליהנות משירות הסעה זול ובמחיר מיוחד, ולהעניק למוזמנים שלכם חווית נסיעה מהנה ובטוחה למדי!

למה אצלנו? מסיעי חולון הינה חברת הסעות ותיקה ומוערכת בראשון לציון

פנו אלינו בטלפון 03-9153103

או במייל holonbus@gmail.com

מונית גדולה בראשון לציון
פתח צ'אט
1
וואטסאפ
שלום, איך נוכל לעזור?