הסעות לאירועים

הסעות לאירועים לא חושבים פעמיים אך ורק עם מסיעי חולון בת ים!

כל הדרך לבילוי המושלם!

כשמתכוננים לאירוע גדול, מנומלץ להציע למוזמנים הסעות לאירועים לאורחים שלא רוצים לנהוג שיכורים.

לטקס חתונה / בר מצווה.  אולם  שימו לב לכמה כללים בסיסיים בעת הזמנת הסעות לאירועים : חשוב לבדוק כמה אנשים יושבים בהסעות אוטובוסים. עדיף לא לתפוס את כל המושבים ברכב הסעות לאירועים ששכרתם, כך שהמוזמנים יחושו נוחות בנסיעה

חשוב לשכור רכב הסעות בטיחותי מחברה מוכרת כדי שהאורחים אכן יגיעו בשלום לאירוע. עדיף לשוחח מבעוד מועד עם הנהג על מנת לבדוק אם הוא  בחור נחמד

אנו נעשה הכל כדי שהמוזמנים שלכם יגיעו בשלום ובבטחה

שירות הסעות לאירועים של חברתנו: אז מה אתם חוגגים? טקס בר מצווה? ברית או בריתה חתונה קטנה יום הולדת כל אירוע אחר לכל אירוע מסוג זה, בין אם זה בפארק פעילויות מחוץ לעיר או בתוך העיר, שירות הסעות לאירועים של מסיעי חולון בת ים  הינו הבחירה הנכונה.

 הסעות לאירועים במחירים זולים – כל הדרכים להשגת המטרה

חשבתם איך תגיעו לאירוע הנוצץ של השנה? באוטו של ההורים או אולי ברכב של הסבתא? נשמע כמו חוויה שלא בדיוק הולמת את המעמד – אתם רוצים לשתות כאוות נפשכם, לרקוד ולעוף וליהנות עד כלו. המענה הנכון הוא להגיע באמצעות הסעה לאירוע שתיקח אתכם מהבית ישירות עד ליעד וכך תוכלו ליהנות באמת מערב בלתי נשכח. הסעות לאירועים הם הפתרון עבור קבוצות עובדים, עבור המשפחה המורחבת, לקבוצת תלמידים ולמגוון מטרות בהם נרצה להסיע את כולם יחד לאירוע ולהשיבם הביתה בבטחה. 

הסעה מטעם חברת הסעות          

חברה להסעות מהימנה שמספקת הסעות לאירועים מחזיקה בצי רכבים מגוון של מיניבוסים, אוטובוסים, מוניות והסעות VIP. כמו כן, היא משוריינת בצוות נהגים מיומן ושירותי שיודע לתת את המענה המושלם עבור כל נוסע. היא מכירה בדרישות הקיימות היום של ארגונים, חברות ומוסדות וגם בצרכים השונים של לקוחות במגזר הפרטי שזקוקים מפעם לפעם להסעה לאירוע ותדע תמיד לתת את המענה המדויק. החברה תצמיד את הרכב המתאים לפי כמות הנוסעים ובהתאם לאופי הנסיעה, היא תדאג לניקיון הרכבים ולבדיקת תקינות על ידי איש מקצוע מוסמך. 

חזרה הביתה בבטחה

בכל אירוע כמעט יהיו קהל מוזמנים שירקוד, ישתה ויסוחרר מהאווירה. לא חוקי וודאי לא נכון יהיה להחזיק בהגה לאחר ערב ארוך ומעייף שכזה, על כן, יש היום שירותי הסעות לאירועים שיחסכו מכם את הנהיגה ויסיעו אתכם את החברים או המשפחה עד לאירוע ומהאירוע חזרה. כך תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם. 

כיצד מתנהלת ההסעה בפועל? 

ביום האירוע, נהג ההסעה יסיע את כל המוזמנים או כל מי ששריין מראש מנקודת האיסוף שנקבעה ועד לאולם עצמו. הוא ידאג להגיע קצת לפני הזמן לנקודת האיסוף וימתין לכל הנוסעים שאמורים להתלוות אליו כשבידו יש רשימה מפורטת של הנוסעים. במקרים מסוימים, ההסעה תאסוף ממספר נקודות איסוף קרובות אחת לשנייה, על מנת שתוכל לפזר גם בחזור את כולם כמה שיותר קרוב לביתם. 

נסיעה רגועה עם ניצול זמן מיטבי 

מלבד תחושת הביטחון בדרכים, יש יתרונות רבים בהסעה לאירוע, בפרט אם היא אורכת עשה ויותר. ניתן לנצל את הזמן לשיחות חולין, להשלמת עבודה, להתארגנות לקראת האירוע וגם למנוחה. הזמן הפנוי הזה הוא זמן יקר שיש לו איכויות רבות ולפעמים גם הנוף שמשתקף מבעד החלון יהיה מרגיע ושלו ויעניק פרספקטיבה חשובה על חייכם.  

יתרון נוסף, בזמן שאתם חוזרים הביתה מהאירוע תוכלו לנמנם עד ההגעה לביתכם. אירועים מסתיימים בשעות מאוחרות ולמחרת יוצא יום עבודה, איזה כיף לא לבזבז את הזמן בנהיגה ולהצליח לחטוף תנומה קלה. מחפשים הסעות לאירועים? אצלנו בחברת מסיעי חולון נדאג לענות על כל הצרכים שלכם ולהתאים לכם את הרכב המדויק לאירוע שלכם שישלים את החוויה וידאג להחזיר אתכם בבטחה. 

הסעות מיניבוס לאירועים במחירים זולים – כל הדרכים להשגת המטרה

חשבתם איך תגיעו לאירוע הנוצץ של השנה? באוטו של ההורים או אולי ברכב של הסבתא? נשמע כמו חוויה שלא בדיוק הולמת את המעמד – אתם רוצים לשתות כאוות נפשכם, לרקוד ולעוף וליהנות עד כלו. המענה הנכון הוא להגיע באמצעות הסעה במיניבוס לאירוע שתיקח אתכם מהבית ישירות עד ליעד וכך תוכלו ליהנות באמת מערב בלתי נשכח. הסעות מיניבוסים לאירועים הם הפתרון עבור קבוצות עובדים, עבור המשפחה המורחבת, לקבוצת תלמידים ולמגוון מטרות בהם נרצה להסיע את כולם יחד לאירוע ולהשיבם הביתה בבטחה.

הסעה מטעם חברת הסעות מיניבוס       

חברה להסעות מיניבוס מהימנה שמספקת הסעות לאירועים מחזיקה בצי רכבים מגוון של מיניבוסים, אוטובוסים, מוניות והסעות VIP.

כמו כן, היא משוריינת בצוות נהגים מיומן ושירותי שיודע לתת את המענה המושלם עבור כל נוסע.

היא מכירה בדרישות הקיימות היום של ארגונים, חברות ומוסדות וגם בצרכים השונים של לקוחות במגזר הפרטי שזקוקים מפעם לפעם להסעה לאירוע ותדע תמיד לתת את המענה המדויק. החברה תצמיד את הרכב המתאים לפי כמות הנוסעים ובהתאם לאופי הנסיעה, היא תדאג לניקיון הרכבים ולבדיקת תקינות על ידי איש מקצוע מוסמך. 

חזרה הביתה בבטחה עם מיניבוס מפנק ובמחיר זול !!

בכל אירוע כמעט יהיו קהל מוזמנים שירקוד, ישתה ויסוחרר מהאווירה. לא חוקי וודאי לא נכון יהיה להחזיק בהגה לאחר ערב ארוך ומעייף שכזה, על כן, יש היום שירותי הסעות מיניבוס לאירועים שיחסכו מכם את הנהיגה ויסיעו אתכם את החברים או המשפחה עד לאירוע ומהאירוע חזרה. כך תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם. 

כיצד מתנהלת ההסעה במיניבוס בפועל? 

ביום האירוע, נהג מיניבוס ההסעה יסיע את כל המוזמנים או כל מי ששריין מראש מנקודת האיסוף שנקבעה ועד לאולם עצמו. הוא ידאג להגיע קצת לפני הזמן לנקודת האיסוף וימתין לכל הנוסעים שאמורים להתלוות אליו כשבידו יש רשימה מפורטת של הנוסעים. במקרים מסוימים, ההסעה תאסוף ממספר נקודות איסוף קרובות אחת לשנייה, על מנת שתוכל לפזר גם בחזור את כולם כמה שיותר קרוב לביתם. 

נסיעה רגועה במיניבוס הסעות עם ניצול זמן מיטבי והאזנה למוזיקה שאוהבים

מלבד תחושת הביטחון בדרכים, יש יתרונות רבים בהסעה לאירוע, בפרט אם היא אורכת עשה ויותר. ניתן לנצל את הזמן לשיחות חולין, להשלמת עבודה, להתארגנות לקראת האירוע וגם למנוחה. הזמן הפנוי הזה הוא זמן יקר שיש לו איכויות רבות ולפעמים גם הנוף שמשתקף מבעד החלון יהיה מרגיע ושלו ויעניק פרספקטיבה חשובה על חייכם.  

יתרון נוסף, בזמן שאתם חוזרים הביתה מהאירוע תוכלו לנמנם עד ההגעה לביתכם. אירועים מסתיימים בשעות מאוחרות ולמחרת יוצא יום עבודה, איזה כיף לא לבזבז את הזמן בנהיגה ולהצליח לחטוף תנומה קלה. מחפשים הסעות לאירועים? אצלנו בחברת הסעות במרכז מסיעי חולון נדאג לענות על כל הצרכים שלכם ולהתאים לכם את הרכב המדויק לאירוע שלכם שישלים את החוויה וידאג להחזיר אתכם בבטחה.   

 

מחירים לדוגמא:

הסעה לאירוע עד 50 ק״מ  – 1000 ש״ח – אחרי 50% הנחה

הסעה לאירוע עד 100 ק״מ 1500 ש״ח – אחרי 54% הנחה

הסעה לאירוע עד 150 ק״מ 2000 ש״ח  – אחרי 33% הנחה

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו​!

פתח צ'אט
1
וואטסאפ
שלום, איך נוכל לעזור?